Dlaczego warto z nami budować?

Przekonaj się, że współpraca z nami to najlepszy wybór

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem

W branży budowlanej działamy już od kilkunastu lat. Przez ten czas wybudowaliśmy kilkanaście domów na sprzedaż, kilkadziesiąt domów jako generalny wykonawca na zlecenie naszych klientów oraz wykonywaliśmy usługi budowlane na setkach budów. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.

Jeden wykonawca od A do Z

Bardzo często budujemy domy jako generalny wykonawca – to znaczy wykonujemy wszystkie prace, począwszy od pomocy w uzyskaniu pozwolenia na budowę i kredytu hipotecznego, na stanie deweloperskim kończąc. Dzięki temu od samego początku wiesz, ile dokładnie będzie kosztowała Cię budowa. Masz też od nas gwarancję na wszystkie wykonane prace, a sama budowa również kosztuje Cię mniej czasu i nerwów – wszystkim zajmujemy się my.

Jedyne czego nie robimy to prace wykończeniowe – tak więc aby się wprowadzić, musisz jeszcze znaleźć ekipę od wykończeniówki oraz stolarza 🙂

Jesteśmy wyspecjalizowani w budowie domów jednorodzinnych

Od wielu lat skupiamy się wyłącznie na tematyce związanej z budową domów jednorodzinnych, jednocześnie cały czas rozwijamy się w tym kierunku, pogłębiamy naszą wiedzę i śledzimy nowinki techniczne. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych fachowców, utrzymujemy również pozytywne relacje z wieloma firmami z branży.

Pomagamy w formalnościach urzędowych i kredytowych

Możesz liczyć na naszą pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniem na budowę oraz z oddaniem budynku do użytkowania. Większość spraw związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę możemy załatwić za Ciebie – wystarczy podpisane pełnomocnictwo (bez wizyty u notariusza!). Wspieramy naszych klientów również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Co ważne, nasza pomoc w tym zakresie jest bezpłatna 🙂

Fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy

Możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo w każdej sprawie związanej z budową Twojego domu – nie ważne czy chodzi o kwestie techniczne, kwestie funkcjonalności czy kwestie urzędowe – większość rzeczy, które mogą chodzić Ci po głowie, prawdopodobnie przerabialiśmy już wielokrotnie.

Sprawny i przyjazny kontakt

Przez cały czas współpracy kontakt z nami jest szybki i prosty.
Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, bardzo sprawnie odpowiadamy też na maile.

Firma budowlana Tarnowskie Góry
Scroll to Top